Aktualności

Praktyczny kurs z prof. Jamesem M. Donovanem – “Presenting at Conferences & Publishing Research”

01.10.2024 Komunikat

Center for American Studies ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w weekendowym kursie z występowania na konferencjach oraz publikowania artykułów naukowych i rozdziałów w monografiach z amerykańskim naukowcem, profesorem Jamesem M. Donovanem, posiadającym stopnie naukowe w sześciu (!) dyscyplinach: “Presenting at Conferences & Publishing Research”.

W toku kursu:

• Opanujesz sztukę prezentowania badań na prestiżowych konferencjach krajowych i międzynarodowych.
  • Dowiesz się jak szybko i skutecznie pisać abstrakty, który sprawią, że dostaniesz się na wymarzone konferencje.
  • Poznasz skuteczne metody pisania i publikowania artykułów naukowych i rozdziałów w monografiach.
  • Dowiesz się jak reagować na krytyczne komentarze ze strony recenzentów publikacji oraz podchwytliwe pytania w czasie paneli dyskusyjnych konferencji.

Interdyscyplinary prof. James Donovan posiadający stopnie naukowe w sześciu dyscyplinach sprawi, że kurs okaże się idealny niezależnie od dyscypliny naukowej w której się obracasz.

Damy Ci też szansę na przećwiczenie swoich umiejętności w praktyce! Jeśli zechcesz, zaangażujemy Cię w przydatne ćwiczenia praktyczne.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy ambitnych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Termin kursu: 25 - 26 października 2024 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w sobotę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 20 października 2024 (termin rejestracji early-bird z rabatem). Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o kursie oraz link do rejestracji:

www.cfasofficial.com/cfas/presentingoctober2024