Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

III Krakowski Bal Doktoranta 2020, 1.02.2020

Drodzy Doktoranci!

Ruszyła rejestracja na III Krakowski Bal Doktoranta 2020.

Porozumienie Doktorantów Uczelni Krakowskich ma zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich Doktorantów krakowskich Uczelni na kolejny, III Krakowski Bal Doktoranta.

Tym razem zapraszamy na Bal do eleganckich wnętrz sali bankietowej Hotelu Swing w Krakowie.

Koszt udziału w Balu wynosi 160 zł od osoby (zarówno doktoranta/ki, jak i osoby towarzyszącej nie będącej doktorantem) i obejmuje: powitanie lampką wina musującego, 3 gorące posiłki, tort, zimną płytę, napoje zimne oraz gorące bez ograniczeń.

Bawić będziemy się znakomicie przy muzyce serwowanej przez doświadczonego DJ’a. Wspomnienia będzie można uwiecznić korzystając z fotobudki lub usług fotografa.

III Krakowski Bal Doktoranta stanowi idealną okazję do znakomitej zabawy, ale przede wszystkim do integracji naszego krakowskiego środowiska doktorantów oraz nawiązania nowych kontaktów wykraczających poza progi poszczególnych uczelni. A wszystko to w przyjemnej atmosferze oraz wyjątkowym miejscu.

Rejestracja trwa od 16 grudnia - 7 stycznia. Z uwagi jednak na ograniczoną ilość miejsc o udziale w Balu decydować będzie kolejność zgłoszeń i wpłat.

Już dziś zarezerwujcie w Waszych terminarzach noc 1 lutego 2020 roku i spędźcie ten karnawałowy weekend w naszym krakowskim środowisku doktoranckim!
 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/433487490675188/

 

W imieniu Samorządu Doktorantów
Mateusz Zimny
Sekretarz

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020